Головна » 2017 » Червень » 15 » Про перевід 5-8, 10-х класів
21:44
Про перевід 5-8, 10-х класів


НАКАЗ
02.06.2017                                ЛУЦЬК                                 № 95-од
                   

Про перевід 5-8, 10-х  класів

 Відповідно до рішення педагогічної ради школи №9 від 26.05.2017 року

1. Перевести до 6-го класу слідуючих учнів:
5-А клас

1.    Абрамовича Олександра Вікторовича
2.    Булу Івана Олександровича
3.    Вовчок Анастасію Анатоліївну
4.    Галалюк Віру Богданівну
5.    Герасимюка Назарія Вікторовича
6.    Гут Яну Вадимівну
7.    Зайцева Максима Сергійовича
8.    Захарчука Вадима Андрійовича
9.    Зелінського Олександра Олекснадровича
10.    Камець Тараса Федоровича
11.    Ковальчука Олександра Вікторовича
12.    Коруку Валерію Андріївну
13.    Коханюка Дмитра Олександровича
14.    Ліхван Катерину Юріївну
15.    Марчука Дениса Петровича
16.    Никончука Михайла  Сергійовича
17.    Оксентюк Анну Олександрівну
18.    Онищука Олександра Олександровича
19.    Романицю Романа Володимировича 
20.    Савчука Андрія Вадимовича
21.    Сай  Богдану Андріївну
22.    Тлучкевича Назарія Олеговича
23.    Федончука Дмитра Руслановича
24.    Янчук Катерину Ігорівну


5-Б клас

1.    Андрійчука Івана Вадимовича
2.    Бондарука Євгенія Миколайовича
3.    Гацкевич Катерину Віталіївну
4.    Гладунець Марію Юріївну
5.    Захарчука Олександра Віталійовича
6.    Кондратюка Романа Леонідовича
7.    Кубюка Богдана Івановича
8.    Курноскіну Оксану Миколаївну
9.    Любохинця Володимира Андрійовича
10.    Огребчук Олександру Олександрівну
11.    Петрука Максима Анатолійовича
12.    Почапинського Леоніда Андрійовича
13.    Романчук Анну Романівну
14.    Романчука Дмитра Сергійовича
15.    Сазонову Анну Вячеславівну
16.    Сасинюк Анастасію Сергіївну
17.    Сафонова Борислава Руслановича
18.    Степанюка Дмитра Вікторовича
19.    Ткачук Софію Сергіївну
20.    Чайку Романа Андрійовича
21.    Шипу Яну Тарасівну
22.    Шолоха Андрія Олександровича
23.    Юхимчука Дмитра Юрійовича
24.    Яловеду Маргариту Олександрівну


5-В клас


1.    Вираг Янe Олексіївну
2.    Гученко Олексія Івановича
3.    Жук Дар’ю Олександрівну 
4.    Катрушину Олександру Василівну
5.    Ковальова Богдана Юрійовича
6.    Масюкевич Анну Олександрівну
7.    Мізернюк Маргариту Юріївну
8.    Назарчук Ангеліну Олександрівну
9.    Незговорова Романа Антоновича
10.    Павлюка Родіона Юрійовича
11.    Патлашинського Романа Володимировича
12.    Римар Дарину Дем’янівну
13.    Смоленського Богдана Олександровича
14.    Стельмаха Серафима Сергійовича
15.    Трофимчук Діану Вікторівну
16.    Фінюка Захара Васильовича
17.    Шевчук Софію Павлівну


2. Перевести до 7-го класу слідуючих учнів:
6-А клас

1.    Білозорова Анатолія  Ігоровича
2.    Боярчук Анну Олександрівну
3.    Гапонюка Андрія Олександровича
4.    Герасімчука Ігора Ігоровича
5.    Заставну Діану Валеріївну
6.    Макарука Андрія Андрійовича
7.    Мартинюк Аліну Олександрівну
8.    Марчука Андрія Михайловича
9.    Павловську Ірину Петрівну
10.    Політило Сніжану Миколаївну
11.    Рощука Ореста Вікторовича
12.    Сафонова Богдана Руслановича 
13.    Скворцову Анну Юріївну
14.    Скубу Анну Ярославівну
15.    Ткачука Олександру Олександрівну
16.    Ткачука  Станіслава Сергійовича
17.    Чирука Артема Віталійовича
18.    Шатохіну Анастасію Володимирівну
19.    Шинкарук Тетяну Юріївну
20.    Якубюка Максима  Вячеславовича
21.    Яріза Ігора Петровича
22.    Яцюк Анастасію Андріївну

6-Б клас


1.    Воєводу Дарину Андріївну
2.    Гулу Валерію Тарасівну
3.    Гумися Миколу Віталійовича
4.    Гловатських Олександра Івановича
5.    Діденко Артема Олеговича
6.    Іванюка Ярослава Володимировича
7.    Ковальчук Владиславу Мирославівну 
8.    Ліхван Діану Петрівну
9.    Максай Софію Станіславівну
10.    Матвійчук Інну Романівну
11.    Медведюка Владислава Олександровича
12.    Медведюка Володимира Олександровича
13.    Міщука Іллю Сергійовича
14.    Остапюка Михайла Вікторовича
15.    Пенькало Олександру Олександрівну
16.    Понікаревич Юлію Андріївну
17.    Романюк Ірину Сергіївну
18.    Савонік Іванну Вадимівну
19.    Соловей Софію Юріївну
20.    Ткачука Максима Андрійовича
21.    Федорчук Ольгу  Михайлівну
22.    Шевчука Іллю Романовича
23.    Ясінську Вікторію Вікторівну

3. Перевести до 8-го класу слідуючих учнів
7-А клас

1.    Бондарчука Владислава Юрійовича 
2.    Вітер Ольгу Андріївну 
3.    Войчик Карину Анатоліївну 
4.    Гачукову Анну Олегівну 
5.    Глух Лілію Сергіївну 
6.    Горошко Івана Віталійовича 
7.    Гурського Микиту Сергійовича 
8.    Гусака Романа  Ігоровича 
9.    Дзірбу Богдана Павловича 
10.    Захарчука Іллю Андрійовича 
11.    Зінчук Інну Володимирівну
12.    Ільчука Дмитра Миколайовича 
13.    Іщук Марію Петрівну 
14.    Кондрашину Дарію Іванівну 
15.    Коржевича Івана Радійовича 
16.    Ліпську Яну Андріївну 
17.    Литвяк Тетяну Олександрівну 
18.    Мельничука Максима Олександровича 
19.    Музичук Владиславу Валеріївну 
20.    Новосад Анну Павлівну 
21.    Поліщук Дарину Юріївну 
22.    Радзивилюка Іллю Володимировича 
23.    Романовського  Нікіту Олександровича
24.    Чернія Дмитра Павловича 
25.    Члек Анастасію Михайлівну 
26.    Члек Дар’ю Юріївну 
27.    Янкович Ольгу Миколаївну 
28.    Янчука    Дениса-Серафима Ігоровича
29.    Ясковець Катерину Елланівну 

7-Б клас

1.    Бурденка Станіслава Альбертовича 
2.    Бурмістра Дениса Леонідовича 
3.    Герасимюка Олега Вікторовича 
4.    Головненко Владислава Костянтиновича 
5.    Горайчука Сергія Сергійовича 
6.    Демчук Ангеліну Сергіївну 
7.    Зваріюка Вадима Анатолійовича 
8.    Камець Михайла Федоровича 
9.    Ковальова Максима Юрійовича 
10.    Ковальчука Олександра Леонідовича 
11.    Лисого Веніаміна Володимировича 
12.    Лук’янчука Дмитра Андрійовича  
13.    Лящук Анну Василівну 
14.    Макарука Дмитра Андрійовича 
15.    Мельник Аліну Миколаївну 
16.    Навозняка Григорія Віталійовича 
17.    Поворознюка Іллю Олеговича 
18.    Поліщук Анастасію Олександрівну 
19.    Рейкіну Олександру Сергіївну 
20.    Романця Дениса Олександровича 
21.    Слодзік Вікторію Валентинівну 
22.    Смоленську Вікторію Олександрівну 
23.    Сокола Валентина Миколайовича 
24.    Ткачук Юлію Андріївну 
25.    Трачук Катерину Андріївну
26.    Шевчука Олександра Ігоровича 
27.    Шевчука Сергія Павловича 
28.    Шнит Романа Івановича 

4. Перевести до 9-го класу слідуючих учнів
8-А клас

1.     Вільковську Карину Русланівну
2.    Горлатого Максима Андрійовича
3.    Жовнірука Давида Володимировича 
4.    Кириллова Дениса Дмитровича
5.    Корніюка Дмитрія Віталійовича
6.    Коханця Богдана Васильовича
7.    Коханця Романа Васильовича
8.    Красицьку Дарину Олександрівну
9.    Кубова Владислава Михайловича
10.    Ліщук Анастасію Юріївну
11.    Миронюк Катерину Петрівну
12.    Музичук Вікторію Валеріївну
13.    Нечипорук Христину Вікторівну
14.    Остапчука Олександра Володимировича
15.    Павловську Валерію Петрівну
16.    Понікаревич Софію Андріївну
17.    Постолатьєву Алісу-Людмилу Віталіївну
18.    Сабатюк Каріну Іванівну
19.    Самохвалова Назарія Володимировича 
20.    Серганчук Олександру Володимирівну
21.    Середу Андрія Вікторовича
22.    Угляницю Віталія Сергійовича
23.    Чапістрак Аліну Михайлівну
24.    Шолоха Юрія Олександровича
25.    Юзепчук Вікторію Артурівну
26.    Юрченко Катерину Володимирівну

8-Б клас

1. Антропову Віру Юріївну
2. Березу Андрія Павловича
3. Борову Ілону Юріївну
4. Вовчок Вікторію Миколаївну
5. Грибка Назарія Олександровича
6. Гринчука Артема Євгеновича
7. Дзірбу Ольгу Михайлівну
8. Захарчук Катерину Віталіївну
9. Казнадзей Анну Андріївну
10. Ковальчука Віталія Анатолійовича
11. Коливанюка Юрія Ігоровича
12. Коржевича Руслана Радійовича
13. Кулаковську Анастасію Артемівну
14.Ліщука Михайла Сергійовича
15.Мучак Давида Валерійовича
16.Новікова Владислава Павловича
17.Примачка Андрія Олександровича
18.Радзивилюка Рувіма Володимировича
19.Швед Вероніку Миколаївну


5. Перевести до 11-го класу слідуючих учнів:
10 - клас
1. Герасимюка Тараса Вікторовича
2. Гладку Вікторію Олександрівну
3. Голода Владислава Васильовича
4. Кайданович Вікторію Володимирівну
5. Ковальчук Зоряну Мирославівну 
6. Крючко Олега Петровича
7. Оксенчука Владислава Вікторовича
8. Поліщук Юлію Юріївну
9. Хорошенко Оксану Олександрівну
10. Ярмолюк Марію Володимирівну


Директор школи                                                Василь Троцький


 
 

Переглядів: 14 | Додав: zosch16-lutsk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: