Головна » 2017 » Червень » 15 » Про перевід 1-3 класів
21:40
Про перевід 1-3 класів

НАКАЗ
ЛУЦЬК 
02.06.2017                                                                      № 93-од
                   

Про перевід 1-3 класів
 Відповідно до рішення педагогічної ради школи №9 від 26.05.2017 року
1. Перевести до 2 класу слідуючих учнів:
1-А клас

1.    Бабюка  Михайла Володимировича
2.    Біского Давида Анатолійовича
3.    Близнюка Володимира Вікторовича
4.    Вабіщевича Ярослава Васильовича
5.    Вітер Назара Андрійовича
6.    Гапонюка Максима Олександровича
7.    Гершун Анну Ігорівну
8.    Демчук Христину Сергіївну
9.    Денегу Кирила Михайловича
10.    Задорожнього Ярослава Олександровича
11.    Зваріюка Дмитра Анатолійовича
12.    Кадиру Анну Василівну
13.    Катрушина Максима Васильовича
14.    Ковальова Назара Юрійовича
15.    Козачука Максима Вікторовича
16.    Коржевич Анастасію Радіївну
17.    Кубського Максима Сергійовича
18.    Маращука Кирила Сергійович
а19.    Назарчук Катерину Василівну
20.    Профорук Анну Дмитрівну
21.    Прусецьку Олесю Андріївну
22.    Стрільчук Анну Михайлівну
23.    Трофимчук Ілону Вікторівну 
24.    Холдаша Даниїла Валерійовича
25.    Хорошенко Тетяну Олександрівну 
26.    Шкорубську Маргариту Романівну

1-Б клас

1.    Бондарука Романа Олеговича 
2.    Бондарчука Вадима Юрійовича
3.    Веремка Дмитра Руслановича
4.    Гаврилюка Максима Олександровича
5.    Гнатюка  Платона  Віталійовича
6.    Гнітецьку Марію Миколаївну
7.    Грекуляк Юлію Олександрівну
8.    Грибка Арсенія Олександровича
9.    Гурського Марка Сергійовича
10.    Дармовіса Ярослава Михайловича
11.    Жовтовську Дарину Миколаївну
12.    Зубовича Станіслава Романовича
13.    Камець Анну Федорівну
14.    Коржевич Ванессу Олександрівну
15.    Крючко  Олександра Петровича
16.    Логіну Марту Романівну
17.    Мартинюк Вікторію Миколаївну
18.    Мосіюк Дарину Ярославівну
19.    Никончук Маргариту Сергіївну
20.    Патіюка Артема Володимировича
21.    Савчук Ірину Олександрівну
22.    Сіньковського Максима Вікторовича
23.    Скворцову Дарину Юріївну
24.    Скворцову Олену Юріївну
25.    Ханас Марію Тарасівну
26.    Цюник Мар’яну Ігорівну
27.    Юзвук Олександру Миколаївну

1-В клас

1.    Бондара Андрія Валентиновича
2.    Борецьку Анастасію Тарасівну
3.    Боярчук Валерію Олександрівну
4.    Вільковську Софію Михайлівну
5.    Гвоздецького Максима Олександровича
6.    Гнатюка Костянтина Олексійовича
7.    Грицана Артема Олександровича
8.    Жолоб Анастасію Олександрівну
9.    Кардаш Анастасію Андріївну
10.    Климюк Дарину Олександрівну
11.    Левчука Назара Павловича
12.    Мельник Вікторію Миколаївну
13.    Патейчук Ірину Андріївну
14.    Пламетюка Іллю Олександровича
15.    Поворознюк Анастасію Олегівну
16.    Поліщук Анну Петрівну
17.    Сабатюка Максима Івановича
18.    Серединську Катерину Андріївну
19.    Сидорчука Владислава Петровича
20.    Сунічука Іллю Андрійовича
21.    Сюйву Романа Юрійовича
22.    Філіпчука Артема Сергійовича
23.    Чайку Зоряну Андріївну
24.    Чигира Артема Олеговича
25.    Шолох Соломію Олександрівну
26.    Юзепчук Тахміну Олегівну
27.    Якубюк Аліну Вячеславівну 

2. Перевести до 3-го класу слідуючих учнів:
2-А клас

1.    Березу Дениса Павловича
2.    Бойко Яну Артурівну
3.    Бугайчук Єлизавету Олександрівну
4.    Воєводу Христину Андріївну
5.    Гаврилюка Захара Павловича
6.    Голод Анну Василівну
7.    Задвіна Максима Ігоровича
8.    Зрелка Олександра Вадимовича
9.    Ковальчук Валерію Володимирівну
10.    Ковальчук Дарину Андріївну
11.    Коломойця Олександра Дмитровича
12.    Кондратюка Дмитра Анатолійовича
13.    Контерук Мар’яну  Олександрівну
14.    Коханця  Олександра Васильовича
15.    Ліхвана Владислава Петровича
16.    Мартинюк Яну Олександрівну
17.    Мельничука Михайла Вадимовича
18.    Михалюка  Артема Володимировича
19.    Мовчанюк Юлію Олександрівну
20.    Остапчук Христину Сергіївну
21.    Романюка Олександра Вячеславовича
22.    Савчук Оксану Олександрівну
23.    Саюка Богдана Андрійовича
24.    Семенюк Діану Олегівну
25.    Стандарчука Владислава Анатолійовича
26.    Таран Анну Олександрівну
27.    Шевчука Ярослава Олександровича
28.    Яковенко Артема Андрійовича
29.    Янюк Данило Богданович

2-Б клас

1.    Бізюка Максима Олександровича
2.    Величко Аліну Олександрівну
3.    Веремейчик Алевтину Вадимівну
4.    Вовчок Ангеліну Анатоліївну
5.    Гаталюка Максима Анатолійовича
6.    Грищука Ореста Євгенійовича
7.    Дерябіна Антона Богдановича
8.    Дідух Вероніку Юріївну
9.    Клімчук Діану Володимирівну
10.    Коржевича Рената Ананійовича
11.    Лавренюк Дарину Анатоліївну
12.    Лукашевич Юлію Олександрівну
13.    Матвєєва Софію Вікторівну 
14.    Овчарук Яну Олександрівну
15.    Оксенчука Станіслава Вікторовича
16.    Остапчук Марію Володимирівну
17.    Політило Зоряну Миколаївну
18.    Романовська Катерину Олександрівну
19.    Рубльова Всеволода Вікторовича
20.    Семенюка Віталія Івановича
21.    Сидорчука Святослава Петровича
22.    Смородінову Анну Вячеславівну
23.    Сюйву Дмитра Руслановича
24.    Тимощук Юлію Юріївну
25.    Тлучкевича Андрія Олеговича
26.    Фіногенова Андрія Ігоровича
27.    Цихович Богдану Володимирівну
28.    Червінського Владислава Дмитровича
29.    Шевчука Артема Павловича
30.    Ярмолюка Станіслава Костянтиновича

2-В клас

1.    Антонюк Анастасію Володимирівну
2.    Балій Віру Валеріївну
3.    Балій Катерину Валеріївну
4.    Близнюка Олександра Вікторовича
5.    Ващука Романа Андрійовича
6.    Гацкевич Оксану Віталіївну
7.    Грудєва Марію Миколаївну
8.    Грузіна Ярослава Леонідовича
9.    Гулюка Богдана Юрійовича
10.    Дендеру Олександра Сергійовича
11.    Кінах Вікторію Михайлівну
12.    Ковальчука Івана Вікторовича
13.    Коржевича Давида Віталійовича
14.    Кривицьку Надію Володимирівну
15.    Курноскіна Андрія Миколайовича 

16.    Кусик Дарину Вікторівну
17.    Мединського Ярослава Михайловича
18.    Мельничук Дашу Олександрівну
19.    Осіюк Дарину Анатоліївну
20.    Скибу Іванну Анатоліївну
21.    Скиданюка Іллю Андрійовича
22.    Струнця Богдана Петровича
23.    Шевчука Евгена Олександровича
24.    Яніцьку Руслану Олександрівну

3. Перевести до 4-го класу слідуючих учнів:
3-А клас

1.    Байраченко Ольгу Андріївну
2.    Блонську Діану Василівну
3.    Войтко Софію Миколаївну
4.    Горошко Дениса Віталійовича
5.    Денегу Софію Сергіївну
6.    Дзендровську Валерію Ростиславівну
7.    Дубняк Софію Ігорівну
8.    Зайцеву Юліану Сергіївну
9.    Зінюка Іллю Руслановича
10.    Кец Анну Володимирівну
11.    Лущак Світлану Романівну
12.    Макарука Андрія Андрійовича
13.    Мединську Кароліну Михайлівну
14.    Мороза Максима Михайловича
15.    Наумова Дмитра Миколайовича
16.    Огребчука Святослава Олександровича
17.    Островського Сергія Андрійовича
18.    Пахалюка Максима Володимировича
19.    Пінаєву Тетяну Валеріївну
20.    Плясун Олесю Василівну
21.    Рудніка Артема Вадимовича
22.    Середу Андрія Олександровича
23.    Соловей Марію Юріївну
24.    Ткачука Андрія Олександровича
25.    Шабалу Катерину Сергіївну
26.    Шепелюка Кирила Миколайовича
27.    Шнайдера Максима Романовича
3-Б клас

1.    Бубнюк  Світлану Петрівну
2.    Войтовича Богдана Руслановича
3.    Войтюк Анну Степанівну
4.    Данилюк Софію Миколаївну
5.    Демчук Яну Олександрівну
6.    Зваріюка Максима Анатолійовича
7.    Зелінського Руслана Олександровича
8.    Кадиру Назара Васильовича
9.    Кайданович Дарію Володимирівну
10.    Калинку Святослава Давидовича
11.    Калиновського Романа Ігоровича
12.    Козак Ангеліну Володимирівну
13.    Липську Валерію Олександрівну
14.    Мачічка Михайла Васильовича
15.    Миколайчука Ілюя Ігоровича
16.    Надюк Карину Юріївну
17.    Паньків Вероніку Дмитрівну
18.    Пламетюка Дениса Олександровича
19.    Поліщук Ольгу Олексіївну
20.    Прусецького Дмитра Миколайовича
21.    Харчука Олекся Юрійовича
22.    Хрустовського Павла Олександровича
23.    Шкорубську Вікторію Романівну

3-В клас
1.    Вільковську Аліну Віталіївну
2.    Дзірбу Оксану Олександрівну
3.    Євчинського Максима Сергійовича
4.    Каліщука Ярослава Володимировича
5.    Куруку Романа Михайловича
6.    Лиходід Оксану Василівну
7.    Мороз Анну Сергіївну
8.    Оксентюка Андрія Олександровича 
9.    Онищака  Іллю Юрійовича
10.    Опацького Івана Сергійовича 
11.    Петюк Катерину Олександрівну
12.    Романчук Вероніку Миколаївну
13.    Савулу Романа Сергійовича
14.    Смоленську Олександру Андріївну
15.    Степанець Софію Сергіївну
16.    Угляницю Юліану Сергіївну 
17.    Фінюк Еліну Василівну
18.    Ханас Анастасію Тарасівну
19.    Чвир Ірину Олегівну
20.    Шипу Олександра Тарасовича
21.    Шпака Констянтина Анатолійовича
22.    Юзепчука Алекса Олеговича
23.    Яльницького  Дениса Сергійовича

Директор школи                                                        Василь Троцький

Переглядів: 100 | Додав: zosch16-lutsk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: