• РЕЖИМ РОБОТИ

     КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЛУЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №16 ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»

  • НА 2018-2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

     

  • Розклад дзвінків на уроки у 1-х класах:
  • 1. 8.30 – 9.05  (перерва 15 хв)

    2. 9.20 – 9.55   (перерва 1 год)

    3. 10.55 – 11.30 (перерва 15 хв)

    4. 11.45 – 12.20

  • Розклад дзвінків на уроки у 2-4-х класах:

  •       1. 8.30 – 9.10 (перерва 15 хв)

    2. 9.25 – 10.05 (перерва 25 хв)

    3. 10.30 – 11.10 (перерва 25 хв)

    4. 11.35 – 12.15 (перерва 15 хв)

    5. 12.30 – 13.10

     

    Розклад дзвінків на уроки у 5-11-их класах:

    1.      8.30 – 9.15 (перерва 10 хв)

    2.      9.25 – 10.10 (перерва 20 хв)

    3.      10.30 – 11.15 (перерва 20 хв)

    4.      11.35 – 12.10 (перерва 10 хв)

    5.      12.30 – 13.10 (перерва 10 хв)

    6.      13.25 – 14.10 (перерва 10 хв)

    7.      14.20 – 15.05

  • РЕЖИМ-РОЗКЛАД

    1-Х КЛАСІВ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЛУЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №16 ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»

  • НА 2018-2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

     

    8.15-8.30         ПРИХІД ДІТЕЙ ДО ШКОЛИ

    8.30-9.05         1-Й УРОК

    9.05-9.20         ПЕРЕРВА

    9.20 – 9.55      2-Й УРОК

    9.55-10.55       СНІДАНОК

                            ДИНАМІЧНА ПАУЗА

                            (РУХЛИВІ ІГРИ НА СВІЖОМУ ПОВІТРІ)

    10.55-11.30     3-Й УРОК

    11.30-11.45     ПЕРЕРВА

    11.45-12.20     4-Й УРОК

  • 12.20-13.10     РУХЛИВІ ІГРИ НА СВІЖОМУ ПОВІТРІ В   СПОРТЗАЛІ

    13.10-13.40     ОБІД

    13.40-15.10     СОН

  • 15.10–15.30     ГІМНАСТИКА, ПРОБУДЖЕННЯ, ГІГІЄНІЧНІ ПРОЦЕДУРИ

    15.30-16.00     ПОЛУДЕНОК

    16.00-17.10     КЛУБНА ГОДИНА

    17.10-18.00     ПРОГУЛЯНКА, ВІДХІД ДІТЕЙ ДОДОМУ

     

     

    РЕЖИМ РОБОТИ

    ГРУПИ ПРОДОВЖЕНОГО ДНЯ 2-4 КЛАСІВ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЛУЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №16 ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» НА 2018-2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

    12.15- 13.10        ПРОГУЛЯНКА

    13.10 – 13.40       ОБІД

    13.40 – 14.10       ЧАС СПІЛКУВАННЯ

    14.10 – 15.45       РУХЛИВІ ІГРИ НА СВІЖОМУ ПОВІТРІ

    15.45 – 16.00       ПОЛУДЕНОК

    16.00 – 16.45       САМОПІДГОТОВКА УЧНІВ 2-Х, 3-Х, 4-Х КЛАСІВ

    16.45 – 16.55       ДИНАМІЧНА ПАУЗА

  • 16.55 – 17.10      САМОПІДГОТОВКА УЧНІВ  3-Х, 4-Х КЛАСІВ, ЗАНЯТТЯ ЗА ІНТЕРЕСАМИ УЧНІВ 2-Х КЛАСІВ

  • 17.10 – 17.30 САМОПІДГОТОВКА УЧНІВ  4-Х КЛАСІВ, ЗАНЯТТЯ ЗА ІНТЕРЕСАМИ УЧНІВ 2-Х, 3-Х КЛАСІВ

  • 17.30 – 18.00       ПРОГУЛЯНКА, ВІДХІД ДІТЕЙ ДОДОМУ

  •  

    Розклад проведення

    виховних годин

     на I семестр 2018-2019 навчального року

     

    Клас

    Дата проведення

     

    Години проведення

    Класний  керівник

    №, назва кабінету

    5-А

    Середа

    13.25 – 14.10

    Пінаєва Ю.М.

    Каб. № 37

     

    5-Б

    Вівторок

    13.25 – 14.10

    Киреєва М.П.

    Каб. № 2

     

    5-В

    Понеділок

    13.25 – 14.10

     

    Невингловський В.В.

    Каб. № 26

    6-А

    Вівторок

    14.15 – 15.00

    Мудрик Л.Я.

    №35, кабінет правознавства

    6-Б

    Понеділок

    14.15 – 15.00

    Лукашевська І.В.

    №20, кабінет заруб. літ

    6-В

    Понеділок

    14.15 – 15.00

    Матвіюк А.М.

    № 34, каб. англ. мови

    7-А

    П’ятниця

    14.15 – 15.00

    Казнадзей Т.П.

    №1, каб. Захисту Вітчизни

    7-Б

    Четвер

    14.15-15.00

    Коба Л.Ф.

    №30, каб. української мови

    7-В

    Понеділок

    14.15 – 15.00

    Чайка М.Л.

    № 36

    8-А

    Четвер

    14.15-15.00

    Тарасюк В.Ф.

    №24, каб. математики

    8-Б

    П’ятниця

    13.25 – 14.10

    Троцька Л.А.

    №27, каб. економіки

    9-А

    Вівторок

    15.00-15.35

    Цирулькевич Т.У.

    №37, кабінет ОБЖ

    9-Б

    Четвер

    13.25 – 14.10

    Грибок Т.Л.

    №33,

     каб. фізики

    5-В

    Понеділок

    15.25 – 14.10

    Невингловський В.В.

    №26, каб. географії

    10

    Понеділок

    14.15 – 15.00

    Літвінчук Н.В.

    №23, каб. математики

    11

    Понеділок

    15.00 – 15.35

    Солтис А.І.

    №6, каб. українознавства

     

  • Гурткова робота

    Напрямок

    Назва гуртка

    П.І.П. керівника гуртка

    Туристсько-краєзнавчої творчості

    Краєзнавчий

    Невингловський В.В.

    Військової топографії

    Казнадзей Т.П.

    Естетичної творчості

    Соліст-вокаліст

    Дарчич С. Г.

    Хор старшокласників

    Кушнерик Н.А.

    Хор  молодших класів

    Кушнерик Н.А.

    Вокальна група старших класів

    Кушнерик Н.А.

    Вокальна група мол. класів

    Кушнерик Н.А.

    Лялькова студія

    Гладунець М.М.

    Гуртки декоративно-ужиткового мистецтва

    Квілінг

    Сельвашук Д. В.

    Вишивка стрічками

    Сельвашук Д. В.

    Декоративно-ужиткове (приклад.)

    м-во

    (2 – 4  класи)

    Ліпкевич О. П.

    Декоративно-ужитвове (прикл.) м-во «Рукотвори»

    Березовська О. О.

    Гуртки інших напрямів

    Юний стрілець

    Булига А. М.

    Влучний стрілець

    Булига А. М.

    ЗФП

    Казнадзей Т.П.,

    Ковальчук В.О.

    Футбол

    Зайчук В.О.

    Легка атлетика

    Лейбик Ю.А.

    «Герць»

    Ковальчук В.О.