Інформація

про якісний склад педагогічних працівників комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа I-III ступенів № 16 Луцької міської ради»

 станом на 01.09.2018 року

(60 педагогів)

 

Значок «Відмінник освіти України» - 1 (2%)

  1. Гречишкіна Валентина Фролівна

 

Старший вчитель – 9 (15%)

  1. Бабенко Тетяна Вікторівна
  2. Гладунець Маргарита Михайлівна
  3. Грибок Тетяна Леонідівна
  4. Коритнєва Ірина Іванівна
  5. Літвінчук Наталія Володимирівна
  6. Матвіюк Алла Михайлівна
  7. Цихович Інна Станіславівна
  8. Чайка Володимир Андрійович
  9. Яблончук Світлана Олександрівна

 

Вчитель-методист – 10 (17%)

  1. Вишинська Оксана Віталіївна
  2. Гречишкіна Валентина Фролівна
  3. Лукашевська Ірина Василівна
  4. Онисковець Ольга Степанівна
  5. Пеньковська Алла Андріївна
  6. Проць Людмила Миколаївна
  7. Рудник Світлана Федорівна
  8. Скороход Інна Володимирівна
  9. Троцький Василь Володимирович
  10. Цирулькевич Тетяна Улянівна

 

Вища категорія – 29 (48%)

  1. Бабенко Тетяна Вікторівна
  2. Вишинська Оксана Віталіївна
  3. Гладунець Маргарита Михайлівна
  4. Грибок Тетяна Леонідівна
  5. Гречишкіна Валентина Фролівна
  6. Казнадзей Тетяна Петрівна
  7. Касянчук Алла Богданівна
  8. Квашко Надія Григорівна
  9. Киреєва Марія Петрівна
  10. Коба Людмила Федорівна
  11. Коритнєва Ірина Іванівна
  12. Коритнєва Лариса Іванівна
  13. Літвінчук Наталія Володимирівна
  14. Лукашевська Ірина Василівна
  15. Матвіюк Алла Михайлівна
  16. Невингловський Віктор Васильович
  17. Оласюк Ніна Онисимівна
  18. Онисковець Ольга Степанівна
  19. Пеньковська Алла Андріївна
  20. Проць Людмила Миколаївна
  21. Рудник Світлана Федорівна
  22. Скороход Інна Володимирівна
  23. Троцький Василь Володимирович
  24. Троцька Ліна Адамівна
  25. Фурманюк Тетяна Валеріївна
  26. Цирулькевич Тетяна Улянівна
  27. Цихович Інна Станіславівна
  28. Чайка Володимир Андрійович
  29. Яблончук Світлана Олександрівна

 

I категорія – 9 (15%)

  1. Вабіщевич Вікторія Павлівна
  2. Данилюк Оксана Юріївна  
  3. Кушнерик Наталія Адамівна
  4. Мудрик Людмила Ярославівна
  5. Новосад Оксана Степанівна
  6. Пінаєва Юлія Михайлівна
  7. Савчук Тетяна Іванівна
  8. Солтис Аліна Іванівна
  9. Тарасюк Вікторія Федорівна

 

II категорія – 6 (10%)

  1. Кондратюк Олена Василівна
  2. Ліпкевич Оксана Петрівна
  3. Лейбик Юрій Анатолійович
  4. Тимошенко Оксана Анатоліївна
  5. Тулінова Людмила  Іванівна
  6. Чайка Михайло Леонідович

 

Спеціаліст – 16 (27 %)

  1. Березовська Олена Олексіївна
  2. Бойко  Маряна Петрівна
  3. Булига Андрій Миколайович
  4. Грибок Олександра Олександрівна
  5. Зайчук Валерія Олександрівна
  6. Ковальчук Віталій Олександрович
  7. Колбун Наталія Петрівна
  8. Кусик Маріанна Анатоліївна
  9. Могучая Анастасія Олегівна
  10. Павлович Світлана Василівна
  11. Римар Тетяна Олександрівна
  12. Романюк Анжеліка Валеріївна
  13. Сельвашук Діана Володимирівна
  14. Філюк Іванна Сергіївна
  15. Чайка Ліна Юріївна
  16. Шевчук Світлана Михайлівна